Eşya Depolama

Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

Eşya depolama tecrübesi ile yılların verdiği deneyim ile İstanbul’da faaliyetlerimize devam ediyoruz. Depolama demek sadece eşyayı dizmek ve taşımak demek değildir. Kaliteli hizmet vermek için depolarımızı rutubetsiz ve su geçirmeyen şekilde düzenledik. Hiç bir müşterimizin mağdur olmasını istemiyoruz. 2 adet depomuz var. Ortadağ ve Samandıra olmak üzere. Bunlar toplam: 2bin metrekare alana sahiptir. Eşyalarımızın etrafını kartonla sarıyoruz. Oda sistemini kapattık. Oda yerine eşyanızın sığdığı kadar alan tahsis ediyoruz.

Depolama Şirketleri Nasıl Olmalı

  • Ucuz fiyat veren depoculara aldanmayın.
  • Sahte resimlere aldanmayın.
  • Sahte isimlere aldanmayın.
  • İyi araştırma yapın.
  • Depoyu önceden görün.
  • Sözleşme imzalayın.
  • Sigortalı ve ambalajlı olmasına dikkat edin.

Şirket araştırması yaparken çok çok hatta çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Sakın sahte web sitelerine güvenmeyin. Sonrasında çok pişman olabilirsiniz.

Depolama fiyatları belirlerken ilk önce eşya durumuna göz atılır. Kat durumu da önemlidir. Ne kadar eşya olduğu nerden nereye taşınacağı ve km de hesaplanmalıdır. Biz size nakliye bedelini %50 indirimli yaptık. Depomuza gelin ve bizimle tanışın. Sözleşme yapıp eşyanızı garantiye alın. Diğer hizmet bölgelerimiz şunlardır.

%50 indirimden yararlanmak için hemen arayın! Ücretsiz eksper ile eşyanızı görebilir veya whatsapptan bize ulaşabilirsiniz. Resimlerinizi bize gönderin fiyat verelim…

evden eve nakliyat Beykoz evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Avcılar evden eve nakliyat Kadiköy evden eve nakliyat Kartal evden eve nakliyat Göktürk evden eve nakliyat Maltepe evden eve nakliyat Ataşehir nakliyat Şehirlerarası evden eve nakliyat Florya evden eve nakliyat Üsküdar evden eve nakliyat Çekmeköy evden eve nakliyat Bakırköy evden eve nakliyat Beylikdüzü evden eve nakliyat Esenler evden eve nakliyat Ümraniye evden eve nakliyat Maslak evden eve nakliyat Bostancı evden eve nakliyat